KONST / Litografier / Litografi 9199409
nr 919 9409
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, Pablo Picasso (1881-1973), onumrerad, signerad i trycket, 65x50
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:03:49
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso